Каталог сайтов * Добавить ссылку * Код счетчика * RSS * SEO * Статьи * Поиск
Логотип

Останні новини Івано-Франківська та області » Сайт из каталога

Останні новини Івано-Франківська та області

Унікальна інформація Івано-Франківська та області: події, політика, самоврядування, економіка, авто, нерухомість, здоров'я, спорт, туризм, відпочинок. Оголошення, партнери, форум. Щоденне оновлення інформації.

Зарегистрирован: 29 / 02 / 2008

Ми раді вітати Вас!

Будьте певні, що з нами Ви швидше й успішніше розвиватимете свій бізнес, адже завдяки нам про Вас дізнається більш ніж півмільйонна аудиторія наших читачів.

Нашому рекламно-інформаційному тижневику «Салон+» у травні буде лише три роки, але завдяки індивідуальному підходу до кожного з Вас, готовності врахувати всі Ваші побажання за цей час він зайняв міцні позиції на рекламному ринку Івано-Франківська і продовжує завойовувати симпатії читачів.

На сьогодні загальний наклад нашого тижневика перевищує 110 тисяч примірників, і він постійно зростає завдяки оптимальному співвідношенню вартості реклами та її якості. Кур’єрська служба оперативно доставляє його в кожен офіс, в кожну поштову скриньку по області. Ефект від такого нововведення очевидний: підприємства та організації Прикарпаття отримали тисячі потенційних замовників, практично не докладаючи до цього особливих зусиль. Вигода обопільна, тому нині з нами співпрацюють понад 1500 фірм, підприємств і приватних підприємців.

Випуск тижневика для жителів Івано-Франківська – «Салон+ Місто» читачі змогли побачити у своїх скриньках 18 травня 2005 року. Нове видання привернуло увагу різноманітністю корисної інформації, доступною формою її подачі, цікавим дизайнерським вирішенням.

А вже першого червня 2005 року вийшов випуск тижневика для мешканців районних центрів – «Салон+ Область». Власна кур’єрська служба доставляє цю газету у квартири жителів, в офіси і на підприємства районних центрів.

Ми пропонуємо вигідні умови розміщення реклами зі знижками для постійних клієнтів і тих клієнтів, котрі лише започатковують свій бізнес. Вам достатньо лише зателефонувати за номером (0342) 505-105. Наші консультанти з реклами прийдуть до Вас в офіс і запропонують найвигідніші для Вас умови проведення рекламної кампанії.

За бажанням у нас можна замовити рекламну статтю. Досвідчені журналісти зуміють підкреслити переваги саме Вашого товару чи послуги, та й вартість такого варіанта реклами буде нижчою. В процесі роботи над рекламою Ви можете внести свої корективи.

У кожному номері нашого тижневика задля Вашої зручності – новини на всі смаки.

Будь-хто з Вас може безкоштовно подати в тижневик своє оголошення про продаж, купівлю чи обмін рухомого та нерухомого майна, побутової, відеоаудіотехніки, меблів, пошук роботи тощо. Для цього достатньо написати його на нашому купоні і занести в редакцію за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Мєндєлєєва, 8 (район залізничного вокзалу) або ж надіслати поштою.

У «Салоні+» Ви знайдете також огляди ринку нерухомості, авторинку, новинки з технології будівництва, оголошення від працедавців, поради медиків, афішу дозвілля, цікавинки.

Ефективність нашої роботи доведена часом. Ми допомагаємо людям зорієнтуватися в потоці корисної інформації, обрати найкращий варіант вирішення проблеми. Тому у нас багато постійних клієнтів. Нас читають, нам довіряють, нас добре знають на рекламному і медіаринку Прикарпаття.

Наш колектив молодий і перспективний. Ми дотримуємося гасла, що клієнт завжди правий. З радістю вислухаємо пропозиції щодо вдосконалення нашої роботи, зробимо висновки з критичних зауважень і докладемо всіх зусиль, щоб Ви не пошкодували про свій вибір, замовивши рекламу саме у нас.

Страна: Україна  ·  Город: Івано-Франківськ

Сегодня Всего
Хосты: 2912
Хиты: 6795
Голоса: 0 0
Кликов: 91 149

рейтинг, статистика, счетчик, поисковые запросы Код счетчика


Просмотров на одного посетителя в среднем: 2.3

  Яндекс, индекс цитирования, раскрутка   © webest.info, 2005-2018