Каталог сайтов * Добавить ссылку * Код счетчика * RSS * SEO * Статьи * Поиск
Логотип

Теремки - киевский декоративный рассадник » Сайт из каталога

Теремки - киевский декоративный рассадник

Теремки - киевский декоративный рассадник, крупнейший поставщик декоративных растений и газонной травы для озеленения и благоустройства города Киева. Предлагает услуги по разбитию садово-парковых комплексов, рулонных газонов, клумб, разработке ландшафтного дизайна. Основан в 1947 году.

Зарегистрирован: 12 / 02 / 2008

Міський декоративний розсадник ( М Д Р ) "Теремки" є одним з найбільших виробників якісного садивного матеріалу декоративних рослин та газонних трав. Створений розсадник Рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 01 лютого 1947 року N 227 “Про відвід земельної дільниці тресту Зеленого Будівництва під міський древесно-декоративний пітомник” З того часу підприємство є основним постачальником декоративних культур для озелення та благоустрою міста Києва.

На даний час розсадник Теремки входить до складу “Київзеленбуд”, є його структурним підрозділом. Загальна площа розсадника становить 443,41 га, з них під вирощуванням декоративного деревно-чагарникового матеріалу зайнято 345,73 га., решта під посівами газонних трав. Основна частина розсадника знаходиться в с. Малютянка Києво-Святошинського району Київської області, адміністративні приміщення та інша площа — в районі житлового масиву Теремки м. Києва.

Зараз, маючи за плечима 60-річний досвід вирощування декоративних рослин, колектив МДР Теремки пропонує місту понад 80 видів дерев та чагарників, які вирощені за сучасними технологіями та акліматизовані до погодніх умов Київщини. Тут представлені: ялина звичайна та колюча, ялиця біла, клен гостролистий та сріблястий, дуб звичайний та червоний, липа дрібнолиста та широколиста, каштан кінський, граб звичайний, береза бородавчата, черемха пізня, горобина скандінавська, акація біла, тощо. Дерева викопують механізованим способом, з використанням європейського обладнання Optimal 880 та Optimal 1400. Рослини з комом упаковують в мішковину та металеву сітку з жорсткою фіксацією.

Із листяних чагарників на розсаднику поширені: вейгела, барбарис, кизильник, форзиція, самшит, дерен, айва, спіреї, снігоягідник, чубушник, гортензія; із хвойних – туї, тис, ялівці. Ексклюзивом є вирощений та сформований для живої огорожі граб звичайний висотою до 2,0 м. На початку 2000-го року на розсаднику було започатковано вирощування декоративних рослин із закритою кореневою системою, - тепер практично увесь асортимент листяних та хвойних чагарників можна побачити у контейнерах. Тут також займаються вирощуванням привитих форм дерев, серед яких особливо привабливі верба плакуча та верба Хакуро-Нішикі. З 2006 року планується відкриття магазину для реалізації рослин із закритою кореневою системою. Одним з напрямків діяльності підприємства є вирощування насіння газонних трав. На площі близько 100 га в с. Малютянка зростають трави 19 вітчизняних сортів, більшість з яких було виведено та районовано на дослідних полях відомим вченим Олексієм Олексійовичем Лаптєвим. Останні кілька років МДР “Теремки” виграє тендер на поставку насіння газонних трав для озелення м. Києва. Швидкими темпами розвивається вирощування рулонного газону. Для поліпшення данногонапрямку виробництва, протягом 2004-2005 років було закуплено спеціальну техніку.

Останнім часом колектив МДР “Теремки” почав виконувати підрядні роботи по озеленню та благоустрою на різних об'єктах м. Києва. Це й створення чагарниково-квіткових композицій біля Українського дому, й благоустрій на Стратегічному шоссе, й ряд якісно виконаних посадкових робіт в приватному секторі Києва. З 2005 року озелення та ландшафтний дизайн практично невід’ємні ланки виробничого процесу підприємства. Кожного року МДР "Теремки" – активний учасник спеціалізованих виставок по зеленому будівництву та квітникарству, про що свідчать числені нагороди та грамоти.

Страна: Украина  ·  Город: Киев

Сегодня Всего
Хосты: 81
Хиты: 134
Голоса: 0 0
Кликов: 94 137

рейтинг, статистика, счетчик, поисковые запросы Код счетчика


Просмотров на одного посетителя в среднем: 1.7

  Яндекс, индекс цитирования, раскрутка   © webest.info, 2005-2019